Szlachetna Paczka szuka bohaterskich rodzin! (FOTO)
Szlachetna Paczka

SZLACHETNA PACZKA jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z darczyńcami i wolontariuszami. To oni pomagają rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc.

SZLACHETNA PACZKA to również najlepiej zorganizowany projekt społeczny w Polsce. W ciągu jednego weekendu milion osób wymienia się rzeczami i całą siłą życzliwości. Mądrość i nowoczesne technologie. Biedni i bogaci. Media i ukryta bieda. Serce i logistyka. SZLACHETNA PACZKA łączy to wszystko.

Do SZLACHETNEJ PACZKI włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych. Docieramy do prawdziwej biedy – tej ukrytej, a nie tej, która krzyczy i żąda pomocy. W Polsce nie brakuje osób, które nauczyły się wyglądać na ubogie i dzięki wzbudzaniu litości, zarabiają na swojej „biedzie”. Takim ludziom nie pomagamy.

Chcesz zgłosić rodzinę, ale nie wiesz jak? Znajdź nas na Facebooku: Szlachetna Paczka – Sępólno Krajeńskie i Szlachetna Paczka – Więcbork, napisz wiadomość na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń pod numer 502 522 577 (Gmina Sępólno), 882 645 449 (Gmina Więcbork).

Oliwia Tusznio - Lider rejonu Gmina Więcbork / Robert Czerechowski - Lider rejonu Gmina Sępólno Krajeńskie

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top