Zbliżenia TVP3 Bydgoszcz facebook.com/TadeuszZwiefka

Początkowo "jedynką" w okręgu bydgoskim miał być Krzysztof Brejza. Obecny poseł Platformy Obywatelskiej wystartuje jednak w wyborach do Senatu z okręgu 10., obejmującego powiaty: inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński i żniński. Nową "jedynką" w Bydgoszczy został były europoseł Tadeusz Zwiefka. "Dwójką" na liście Koalicji Obywatelskiej w okręgu 4. będzie poseł Paweł Olszewski, "trójką" Iwona Kozłowska, a "czwórką" - Ireneusz Nitkiewicz, który dołączył do Inicjatywy Polskiej. 

red

Komentarze

0 #3 a 2019-09-06 13:53
bo wy małe pisiorki macie monopol na wszystko, na prawdę, na wygrywanie, ale normalni wykształceni ludzie nie dają się nabrać na te ich tanie chwyty, to jest właśnie pożywka dla was niezbyt rozgarniętych, niestety opozycja to też jakaś porażka i nie ma właściwie na kogo głosować, więc wygrają pewnie wasi idole pisokatobolszewicy
0 #2 ha ha ha 2019-09-05 20:42
Do PiSu to ludzie lgną , a tu nie chcą ludzie im podpisywać, muszą sami zaczepiać przechodniów i skomleć o podpisy...13 . 10 Polacy Platformie podziękują.
0 #1 wyboirca 2019 2019-09-05 19:36
Zainteresowanie Platformą jak jasna cholera.Szkoda waszej fatygi , wybory macie z głowy już na samym starcie.Powodzenia nie wróżę.Programu żadnego ino koryto wam w głowie.Na poparcie i szacunek wyborców trzeba sobie zapracować, pracując tak ciężko jak rząd premiera Morawieckiego dla dobra Polski i Polaków! Szkoda głosu na p. Kozłowską. Pytam się co Powiat zyskał jak ta osoba była w Sejmie? Nic. Była sobie tam, bo była.O pozostałych z tej samej listy już nie wspomnę.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top