21-latka miała myśli samobójcze. Dzięki szybkiej reakcji rodziny i sępoleńskich funkcjonariuszy udało się uniknąć tragedii

Sępoleńscy policjanci prowadzili poszukiwania 21-letniej mieszkanki powiatu. Z posiadanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że jej życiu zagraża niebezpieczeństwo. Na szczęście, dzięki właściwej reakcji rodziny i miejscowych mundurowych, kobieta w porę została odnaleziona i przekazana pod opiekę lekarzy.

We wtorek, 28 maja br., o godz. 15:30 dyżurny sępoleńskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu młodej kobiety, która SMS-ami poinformowała rodzinę o samobójczych zamiarach. Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania, sprawdzając wszystkie możliwe miejsca. Po ponad 2 godzinach, w rejonie nasypu kolejowego pomiędzy ulicami Niechorską a Rzeczną, zauważyli kobietę odpowiadającą rysopisowi. Po chwili policjanci potwierdzili, że jest to poszukiwana 21-latka. Mundurowi wezwali karetkę pogotowia, a następnie przekazali kobietę pod opiekę specjalistów. 

Dzięki szybkiemu działaniu członków rodziny oraz miejscowych funkcjonariuszy nie doszło do tragedii. Ważne jest, aby nie być obojętnym na innych ludzi i ich problemy, a w przypadkach zagrożenia informować o tym odpowiednie służby. W ten sposób można uratować komuś życie.

mł. asp. Małgorzata Warsińska - KPP w Sępólnie Krajeńskim

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top