Reklama

Reklama

Reklama

KANAŁ 10

W niedzielę, 2 października br. przed godz. 18 otrzymaliśmy informację od osoby z personelu Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Kamieniu Krajeńskim o wyczuwalnym zapachu spalenizny w pomieszczeniach w piwnicy. Po przybyciu na miejsce zastępów z JRG Sępólno Krajeńskie i OSP Kamień Krajeński nie stwierdzono zagrożenia dla osób przebywających w budynku.

Ratownicy dokonali sprawdzenia i pomiarów we wszystkich pomieszczeniach, zagrożeń nie stwierdzono. W budynku przebywało łącznie 56 osób, nie zachodziła konieczność ich ewakuacji. Przypuszczalną przyczyną wyczuwalnej spalenizny było zaciągnięcie dymu z zewnątrz, przez otwarte okno znajdujące się w pomieszczeniu w piwnicy. Działania strażaków trwały ok. 1,5 godziny - relacjonuje kpt. Robert Liss, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim.

red

Komentarze

0 #2 Gregorian120 2022-10-03 03:47
Bogu dzięki że to tylko ćwiczenia, nie wyobrażam sobie gdyby faktycznie była to prawda,. Ulga....
+1 #1 Mateusz Szumała 2022-10-03 00:06
Mimo późnej pory...
Skomentuje z całą świadomością i odpowiedzialnością prawną:
powyższy materiał jest nieadekwatny do zaistniałej sytuacji i jest wyrywkowy.
Dziękuje "pracownikowi" który zgłosił zagrożenie i zawsze niezawodnej PSP i OSP za szybką interwencje.
Gratuluje operatowi kamery który tak szybko był na miejscu interwencji - nie z pomocą, ale z chęcią nagrania interwencji. ps. Powyższy materiał jest inspiracją dla kolejnych pokoleń. Do interpretacji i szkoleń #MSWiA. Niech oglądają relacje.

DZIĘKUJĘ za zgłoszenie i szybką interwencje PSP i OSP: Sępólno Krajeńskie i Kamień Krajeński

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top