KANAŁ 10

49-letni kierowca zginął na miejscu, a 68-latka trafiła do szpitala. W środę rano (06.10) w miejscowości Zamarte zderzyły się dwa auta osobowe.

Strażacy z Sępólna Krajeńskiego otrzymali zgłoszenie, że przed godz. 9:00 na drodze krajowej 25 z Chojnic do Bydgoszczy, na wysokości miejscowości Zamarte, zderzyły się Opel Corsa i nissan micra. Na miejsce skierowano łącznie pięć zastępów strażaków: PSP z Sępólna Krajeńskiego i dwa z OSP z Kamienia Krajeńskiego.

"Na miejscu strażacy zaczęli reanimować 49-letniego kierowcę opla, jednak życia mężczyzny nie udało się uratować" - informuje mł. bryg. Dariusz Chylewski, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim.

Kierująca Nissanem, 68-letnia kobieta, doznała obrażeń i została odwieziona do szpitala. Strażacy na razie nie chcą mówić o przyczynach wypadku. Wiadomo jednak, że rano na drodze było ślisko. Wszystko więc wskazuje, że Nissan mógł wpaść w poślizg i uderzył w Opla. Jak mówią kierowcy, w tym miejscu bardzo często dochodzi do wypadków. Jest tam bardzo długi zakręt, z którego przy dużej prędkości „wyrzuca".

red

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top