Złote Gody Państwa Chmill z Orzełka [FOTO]
Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim

Za zgodność pożycia małżeńskiego, trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swojej rodziny Państwo Barbara i Paweł Chmill z Orzełka zostali odznaczeni przez Prezydenta RP Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Dekoracji medalami dokonał burmistrz Kamienia Krajeńskiego oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim. W piątek 14 lutego 2020 r. ze swoją rodziną i gośćmi świętowali Jubileusz Złotych Godów.

Dostojni Jubilaci poznali się na zabawie sylwestrowej w Sępólnie Krajeńskim. Małżeństwo zawarli 26.12.1969 r. w USC w Kamieniu Krajeńskim.

Państwo Chmill po ślubie zamieszkali w Orzełku. Pani Barbara zajmowała się obowiązkami domowymi i wychowywaniem dzieci, natomiast Jubilat pracował do 2004 roku, w którym przeszedł na emeryturę. Obecnie Szanowni Jubilaci cieszą się jesienią życia, wspólnie odpoczywają i pomagają w wychowywaniu wnuków. Mimo wieku nie narzekają na zdrowie, ponadto można zauważyć, że dobry humor ich nie opuszcza. Pani Barbara w wolnym czasie zajmuje się przydomowym ogródkiem.

Jubilaci zgodnie potwierdzili, że receptą na wspólne życie jest przede wszystkim wyrozumiałość i kompromis. Ponadto ważne jest, aby rozumieć treść i sens przysięgi małżeńskiej.

Jubilaci doczekali się 6 dzieci, mają 17 wnucząt i 6 prawnucząt.

Po tylu latach swojego małżeństwa Państwo Chmill mogą dumnie powiedzieć, że miłość przetrwała i nic nie zdołało jej złamać. Wieloletnim małżeństwem, wzajemnym poszanowaniem i przywiązaniem Jubilaci świadczą, że rodzina jest najważniejszą wartością w życiu człowieka.

Szanownym Jubilatom składamy życzenia długich i pogodnych lat życia, aby upływały one w spokoju i radości, w otoczeniu kochającej rodziny i przyjaciół.

Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top