Złote Gody Państwa Giblewskich z Obkasu (FOTO)
Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim

We wtorek, 24 grudnia br. odbyła się uroczystość jubileuszowa ,,Złote Gody” - 50 rocznica zawarcia związku małżeńskiego Państwa Anieli i Józefa Giblewskich z Obkasu. W tym uroczystym wydarzeniu brała udział rodzina, a także przedstawiciele władz samorządowych.

Małżonkowie zostali odznaczeni przez Prezydenta RP Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Dekoracji medalami dokonał burmistrz Kamienia Krajeńskiego - Wojciech Głomski wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim - Danutą Leboda.

Drodzy Jubilaci pochodzą z jednej z wiosek powiatu golubsko-dobrzyńskiego. Poznali się w pracy w czerwcu w 1968 roku w Toruniu. Ślub cywilny odbył się 24 grudnia 1969 roku w Zbójnie, natomiast kościelny 26 grudnia tego samego roku w Działyniu.

Państwo Giblewscy zaraz po ślubie zamieszkali u rodziców Pana Józefa w miejscowości Ciepień (gm. Zbójno), natomiast mieszkańcami Obkasu są od roku 1976.

Jubilaci wychowali 4 dzieci (1 syna i 3 córki), doczekali się 12 wnucząt i 3 prawnucząt.

Obecnie Szanowni Jubilaci pomagają w wychowywaniu wnuków i prawnuków. Ponadto Pani Aniela wolny czas poświęca pracy w przydomowym ogródku.

Jubileusz Złotych Godów potwierdza prawdziwą miłość, wierność i zaufanie. To okazja do spojrzenia na minione lata, okazja do podsumowań i refleksji ze wspólnie spędzonych lat. Państwu Giblewskim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych jubileuszy w zgodzie i w szczęściu.

Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top