Kolejny "Piknik Rodzinny" zorganizowany przez Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu Krajeńskim już za nami (FOTO)
Kamila Jabłońska

Jak co roku, tak i w tym, Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu Krajeńskim zorganizował Piknik Rodzinny dla swoich podopiecznych, ich rodzin oraz zaproszonych gości.

W czwartek, 6 czerwca br., na terenie zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim przy ul. Podgórnej 2, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży - siostra Sylwia Ewa Blok wraz z pracownikami i wolontariuszami dołożyła wszelkich starań, by swoim podopiecznym i ich rodzinom uatrakcyjnić ten dzień. Piknik rozpoczęła polowa msza święta, stanowiąca tzw. "strawę dla ducha".  Po mszy i uroczystym przywitaniu zaproszonych gości, można było podziwiać występy artystyczne podopiecznych. Niespodzianką było przedstawienie "Rzepki" - Juliana Tuwima w wykonaniu opiekunów i pracowników domu. Nie zabrakło też atrakcji w postaci konkursów dla dzieci, malowania twarzy, smakołyków oraz tańców. Dla dzieci był to niezapomniany piknik.

red / Kamila Jabłońska

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top