Dzień Dziecka w Kamieniu Krajeńskim (FOTO)
MGOK w Kamieniu Krajeńskim

W minioną sobotę, 1 czerwca br., przed Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kamieniu Krajeńskim powstał wielki plac zabaw, w którym dzieci do dyspozycji miały darmowe atrakcje: kącik malucha, a tam łowienie rybek, rzuty ringo i inne zabawy. Kocyki i namiot również okazały się przydatne by schować się przez upałem lub odpocząć.

Nie mogło się też obyć bez wielkich dmuchanych skakańców. Kolejka chętnych dzieci nie miała końca. Malowanie buziek, zwierzątka i kwiatki z balonów to również stałe punkty wszelkich festynów, więc były i tutaj. Malowaliśmy nie tylko buźki dzieciom. Malowały też dzieci farbami na streczu. I tak powstała wielka ozdoba parku.

Nowością na takiej imprezie była fotobudka, która pracowała nieustannie. Wybór śmiesznych gadżetów był tak duży, że nie jedno dziecko dostało oczopląsu. Pamiątkowych zdjęć z logo MGOK i herbem Kamienia zrobiono blisko 200 sztuk.

Były i tańce! Grupa dzieci uczęszczająca na zajęcia hip hop miała swój debiut - wytańczyła swój pokazowy układ taneczny. Maluszki dały czadu. Po nich Panie uczęszczające na zumbę - wraz ze swoimi dziećmi - pokazały jak wyciskają siódme poty. Szacun!

Pan Adam Jankiewicz przybył do dzieci z największą atrakcją. Linowa wspinaczka po drzewie...ha to dopiero było coś – unieść się ponad wszystkich, pofrunąć niczym ptak. Najpewniej dla tych odważnych dzieci będzie to niezapomniane przeżycie na długo. A Pan Adam zapewnił nas, że jeszcze nie raz w Kamieniu powtórzymy takie linowe jazdy!

Każde dziecko otrzymało również darmową watę cukrową, loda i kiełbaskę z grilla. Całość imprezy sfinansowana została z środków MGOK oraz Samorządu Mieszkańców Kamienia Krajeńskiego. Pracownicy MGOK dziękują każdemu kto przyczynił się by ten dzień dziecka był tak niezwykły.

red / MGOK w Kamieniu Krajeńskim

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top