Obchodzili Szmaragdowe Gody (FOTO)
Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim

Państwo Irena i Teofil Błoch, mieszkańcy Płocicza, w minioną sobotę 10 listopada 2018 r. świętowali 55-lecie zawarcia związku małżeńskiego. Takie szczególne wydarzenie skłania do przemyśleń, powrotu do wspólnie spędzonych chwil. Towarzyszyła im w tym również rodzina oraz goście wraz z burmistrzem Kamienia Wojciechem Głomskim oraz kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Danutą Lebodą.

Pani Irena Błoch, z domu Kulesza, urodziła się 17 października 1944 . w Brusach. Pan Teofil Błoch urodził się dnia 17 czerwca 1935 r. w Płociczu. Na ślubnym kobiercu stanęli 2 listopada 1963 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Brusach. Jubilaci całe życie zawodowe poświęcili pracy na własnym gospodarstwie rolnym, które następnie przekazali synowi.

Dziś Państwo Błoch są szczęśliwym małżeństwem, mieszkają w domu wielopokoleniowym. Mimo swego wieku nadal są w dobrej kondycji fizycznej. Na co dzień cieszą się czasem wolnym i życiem rodzinnym, służą dobrą radą dzieciom i wnukom. Ponadto Jubilatka jest aktywną członkinią Koła Gospodyń Wiejskich. Jubilaci wychowali 3 dzieci. Cieszą się z posiadania 12 wnucząt i 3 prawnucząt.

Szmaragdowe Gody to okazja, aby się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęło się w ciągu wspólnego życia. Czas pokazał, że ich przysięga ślubna nie była słowem rzucanym na wiatr. Państwo Błoch z całą pewnością są wzorem dla kolejnych pokoleń młodych ludzi wstępujących w związek małżeński. Jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia zdrowia, pomyślności i szczęścia na dalsze lata wspólnego życia.

Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top