Złote gody
nadesłane

2 czerwca 2018 r. państwo Wanda i Zbigniew Grzelka z Kamienia świętowali jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Przy wspólnym stole, w uroczystej atmosferze towarzyszyła im zarówno rodzina jak i goście na czele z burmistrzem Kamienia Wojciechem Głomskim oraz kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Danutą Lebodą.

Za zgodność pożycia małżeńskiego, trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swojej rodziny Dostojni Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta RP Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Szanowni Jubilaci poznali się, kiedy pani Wanda była w Kamieniu w odwiedzinach u rodziny. Okazało się, że tamto spotkanie rozbudziło w nich ogromne uczucie, gdyż są razem po dzień dzisiejszy. Przysięgę małżeńską złożyli 1 czerwca 1968r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bartoszycach. Następnego dnia zawarli ślub kościelny w tej samej miejscowości.

Pani Wanda Grzelka z domu Rybak, urodziła się 30 grudnia 1949 r. W Bartoszycach, zaś pan Zbigniew Grzelka urodził się 5 kwietnia 1948r. w Obkasie. Jubilaci do Kamienia przeprowadzili się w 1972r. Pani Wanda pracowała w Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu. Jest na emeryturze od 2005 r. Pan Zbigniew w czasach swojej aktywności zawodowej pracował w Państwowym Gospodarstwie Rolnym w Radzimiu, a od 1997r. jest na rencie.
Dziś państwo Grzelka cieszą się życiem rodzinnym, swój czas wolny wspólnie spędzają na odpoczynku i częstych spacerach.

Jubilaci wychowali 3 dzieci. Cieszą się z posiadania 2 wnuczek oraz 3 wnuków. Ich recepta na doczekanie Złotych Godów opiera się na radości z każdego wspólnie spędzonego dnia, miłości oraz szanowaniu siebie wzajemnie.

Szanownym Jubilatom raz jeszcze życzymy kolejnych lat spędzonych w szczęściu, zdrowiu, wzajemnej miłości i poszanowaniu.

nadesłane

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top