Międzyzakładowy Turniej Piłki Siatkowej (FOTO)
CSiR Sępólno

12 listopada 2016 r. na hali Krajna Arena odbył się Międzyzakładowy Turniej Piłki Siatkowej z Okazji Święta Niepodległości. Organizatorem rozgrywek był UKS Kaloskagatos. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. W zmaganiach wzięło udział 9 drużyn.

W zmaganiach wzięło udział 9 drużyn. Po 6-godzinnej rywalizacji udało się wyłonić zwycięzcę. Niepokonani w turnieju okazali się zawodnicy Duko, którzy w drodze po zwycięstwo stracili tylko 1 seta. Zawody przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze. Rywalizacja była bardzo zacięta, a pojedynki niezwykle emocjonujące.

Na początku zespoły zostały rozlosowane do 3 grup, w których rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym". Drużyny, które zajęły 1 i 2 miejsce w grupach uzyskały awans do półfinału. Dodatkowo zespoły z ostatnich miejsc w rozgrywały mecze o miejsca 7-9.

Duko     2:0     Bad Boys Girls

Zwycięzcy rywalizowali ze sobą w grupie o miejsca 1-3, przegrani o miejsca 4-6.

3. Hesz 2:1 2:0 X 4 4:1 I

Mecze rozgrywane były do 2 wygranych setów, do 19 punktów. W przerwie między meczami na zawodników czekał ciepły posiłek.

Turniej odbył się w ramach zadania publicznego w zakresie "Upowszechniania kultury fizycznej, turystyki, krajoznawstwa i rekreacji", które współfinansowane było przez Gminę Sępólno Krajeńskie. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary, a najlepszą trójkę nagrodzono medalami. Uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników, a przede wszystkim sportowego ducha walki. Już teraz zapraszamy na kolejny turniej, który odbędzie się w styczniu z okazji Rocznicy Wyzwolenia Sępólna.