Kanał 10

W minioną sobotę na boisku w Piasecznie spotkały się najsilniejsze zespoły w B-Klasie - gospodarz spotkania Gryf Piaseczno i lider tabeli LKS Kęsowo. Mecz pomyślnie rozpoczęli goście strzelając w 31 min. bramkę głową po rzucie rożnym. Przed gwizdkiem na przerwę w 44 min. Gryf zdołał strzelić gola kontaktowego.

Druga połowa należała już tylko do gospodarzy, którzy strzelili jeszcze 3 bramki. Najpierw w 54 min. mocnym strzałem z poza pola karnego pokonał bramkarza Kamil Pestka. 6 min. później Kamil Jeliński podwyższył wynik spotkania, a w doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Fabian Dorosz. Mecz zakończył się rezultatem 4:1 i to Gryf Piaseczno na 3 kolejki przed końcem sezonu został liderem.

Bramki dla Piaseczna: Bartosz Piechocki 44', Kamil Pestka 54', Kamil Jeliński 60', Fabian Dorosz 90'+1 .

Bramki dla Kęsowa: Artur Weltrowski 31'