KANAŁ 10

X edycja Sępoleńskiej Ligi Futsalu sezon 2021/2022 - Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim

FINAŁ PUCHARU LIGI - ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK, 15 stycznia 2022

17:00  Kamień Team - Smart-Dach
18:00  Zakończenie Sępoleńskiej Ligi Futsalu - dekoracja zwycięzców ligi

ORGANIZATORZY X EDYCJI SĘPOLEŃSKIEJ LIGI FUTSALU

- Gmina Sępólno Krajeńskie
- Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim
- Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
- MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

SPONSORZY LIGI

- Bank Spółdzielczy w Więcborku
- Zakład Ogólnobudowlany Michał Trociński
- Stan-Bud Stanisław Jurenczyk
- Natura Meble Marek Kurzyński
- Spica Meble Dariusz Spica
- Zakład Transportu i Usług Sp. z o.o. w Sępólnie Krajeńskim
- Centrum Motoryzacyjne SEYDAK Krzysztof Seydak
- G.ART Technology Artur Grabiec - właściciel telewizji Krajna.TV
- Laminis - Beton Architektoniczny Arleta Zamojska

PATRONAT MEDIALNY

- KANAŁ 10
- Wiadomości Krajeńskie

SPONSORZY TRANSMISJI

- Natura Meble
- Bank Spółdzielczy w Więcborku
- Spica Meble
- Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim

ARCHIWUM NAGRAŃ

XI KOLEJKA [WSZYSTKIE MECZE], 09.01.2022

XI KOLEJKA [09.01.2022]: Centrum Obkas - Lewalski Serwis 4:1

XI KOLEJKA [09.01.2022]: Odrodzeni Cerkwica - Julia Oldboy 2:10

XI KOLEJKA [09.01.2022]: Natura Meble - Amator Team 22:0

XI KOLEJKA [09.01.2022]: Spica Meble - Smart-Dach 5:8

XI KOLEJKA [09.01.2022]: Kamień Team - DB Team Więcbork 1:4

PUCHAR LIGI [WSZYSTKIE MECZE], 08.01.2022

PUCHAR LIGI [08.01.2022]: Spica Meble - Smart-Dach 2:9

PUCHAR LIGI [08.01.2022]: Kamień Team - Natura Meble 6:4

X KOLEJKA [WSZYSTKIE MECZE], 02.01.2022 r.

X KOLEJKA [02.01.2022]: Lewalski Serwis - Julia Oldboy 2:4

X KOLEJKA [02.01.2022]: Centrum Obkas - Amator Team 18:1

X KOLEJKA [02.01.2022]: Odrodzeni Cerkwica - Smart-Dach 2:18

X KOLEJKA [02.01.2022]: Natura Meble - DB Team Więcbork 7:1

X KOLEJKA [02.01.2022]: Brycki Krajna Juniorzy - Kamień Team 0:4

IX KOLEJKA [WSZYSTKIE MECZE], 19.12.2021 r.

IX KOLEJKA [12.12.2021]:  Julia Oldboy - Amator Team 17:3

IX KOLEJKA [12.12.2021]:  Lewalski Serwis - Smart-Dach 2:10

IX KOLEJKA [12.12.2021]:  Centrum Obkas - DB Team Więcbork 1:8

IX KOLEJKA [12.12.2021]: Natura Meble - Kamień Team 5:1

IX KOLEJKA [12.12.2021]: Brycki Krajna Juniorzy - Spica Meble 0:9

VIII KOLEJKA [12.12.2021]:  Amator Team - Smart-Dach 27:0

VIII KOLEJKA [12.12.2021]:  Odrodzeni Cerkwica - Spica Meble 2:11

VIII KOLEJKA [12.12.2021]: Brycki Krajna Juniorzy - Natura Meble 0:6

VII KOLEJKA [WSZYSTKIE MECZE], 11.12.2021 r.

VII KOLEJKA [11.12.2021]: Smart-Dach - DB Team Więcbork 6:1

VII KOLEJKA [11.12.2021]: Lewalski Serwis - Spica Meble 2:5

VII KOLEJKA [11.12.2021]: Centrum Obkas - Natura Meble 3:7

VII KOLEJKA [11.12.2021]: Brycki Krajna Juniorzy - Odrodzeni Cerkwica 2:2

VI KOLEJKA [WSZYSTKIE MECZE], 05.12.2021 r.

VI KOLEJKA [05.12.2021]: Smart-Dach - Kamień Team 3:5

VI KOLEJKA [05.12.2021]:  Amator Team - Spica Meble 1:6

VI KOLEJKA [05.12.2021]: Julia Oldboy - Natura Meble 5:18

VI KOLEJKA [05.12.2021]: Lewalski Serwis - Odrodzeni Cerkwica 8:2

VI KOLEJKA [05.12.2021]: Brycki Krajna Juniorzy - Centrum Obkas 1:8

V KOLEJKA [WSZYSTKIE MECZE], 04.12.2021 r.

V KOLEJKA [04.12.2021]: Smart-Dach - Natura Meble 1:4

V KOLEJKA [04.12.2021]: Amator Team - Odrodzeni Cerkwica 4:10

 V KOLEJKA [04.12.2021]:  DB Team Więcbork - Spica Meble 6:3

V KOLEJKA [04.12.2021]: Julia Oldboy - Centrum Obkas 8:6

V KOLEJKA [04.12.2021]: Brycki Krajna Juniorzy - Lewalski Serwis 1:7

PUCHAR LIGI [WSZYSTKIE MECZE], 03.12.2021 r.

PUCHAR LIGI [03.12.2021]: Smart-Dach - Lewalski Serwis

PUCHAR LIGI [03.12.2021]: Spica Meble - Odrodzeni Cerkwica 8:0

PUCHAR LIGI [03.12.2021]: Centrum Obkas - Natura Meble 1:9

PUCHAR LIGI [03.12.2021]: Kamień Team - Julia Oldboy 4:1

IV KOLEJKA [WSZYSTKIE MECZE], 28.11.2021 r.

IV KOLEJKA [28.11.2021]: Spica Meble - Kamień Team 1:5

IV KOLEJKA [28.11.2021]: Amator Team - Lewalski Serwis 13:1

IV KOLEJKA [28.11.2021]: DB Team Więcbork – Odrodzeni Cerkwica 17:4

IV KOLEJKA [28.11.2021]: Smart-Dach - Centrum Obkas 5:2

IV KOLEJKA [28.11.2021]: Brycki Krajna Juniorzy - Julia Oldboy 3:10

III KOLEJKA [WSZYSTKIE MECZE], 27.11.2021 r.

III KOLEJKA [27.11.2021]: Spica Meble - Natura Meble 1:2

III KOLEJKA [27.11.2021]: Kamień Team - Odrodzeni Cerkwica 8:0

III KOLEJKA [27.11.2021]: DB Team Więcbork - Lewalski Serwis 9:3

III KOLEJKA [27.11.2021]: Smart-Dach - Julia Oldboy 7:0

III KOLEJKA [27.11.2021]: Brycki Krajna Juniorzy - Amator Team 1:2

II KOLEJKA [WSZYSTKIE MECZE], 21.11.2021 r.

I KOLEJKA [WSZYSTKIE MECZE], 20.11.2021 r. 

red

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top