Natalia Jamrozik zagra na Stadionie Narodowym
Piotr Pubanz

5 i 6 kwietnia na obiektach KS Wda w Świeciu odbył się finał wojewódzki turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Rywalizowano w 6 kategoriach, między innymi w kategorii wiekowej U-10 dziewczęta. Ktoś by powiedział, że nie dotyczy to CSiR, a jednak za sprawą naszej zawodniczki mamy swój udział w tych zmaganiach.

W barwach UKS Tęcza Bydgoszcz wystąpiła zawodniczka Szkółki Piłkarskiej Centrum Sportu i Rekreacji Sępólno Krajeńskie Natalia Jamrozik. Jej ogromny talent i zaangażowanie w grę podczas Ligii Żaków 2016/2017 został zauważony i doceniony. Trener bydgoskiego klubu wyszedł z inicjatywą gry Natalki w bydgoskim zespole. 

Nasza zawodniczka, w swojej kategorii wiekowej, wraz ze swoją drużyną zajęła I miejsce. Ponadto, Natalia została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Zwycięzcy z kategorii U-10 i U-12 reprezentować będą Województwo Kujawsko-Pomorskie podczas Finału Ogólnopolskiego, którego rozstrzygnięcie nastąpi 2 maja 2017 r. na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. 

Jesteśmy dumni z naszej podopiecznej.

Przygodę z piłką nożną zaczynała od gry właśnie w Centrum Sportu i Rekreacji. Już teraz jest wyróżniającą się zawodniczką. Podczas niedawnych zmagań piłkarskich w Krajna Arena, wzbudzała podziw i zachwyt licznie przybyłej widowni. Natalka spełnia swoje marzenia. Nie każdemu piłkarzowi dane będzie zagrać na Stadionie Narodowym, a ona już w wieku 10 lat będzie miała taką możliwość. Gratulujemy sukcesu i jednocześnie życzymy udanego występu. Kto wie, może za kilka lat o Natalii Jamrozik w piłkarskim świecie będzie głośno.  Powodzenia!

CSiR Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top