Szkółka Piłkarska zwycięzcą Koronowo Cup 2017
CSiR Sępólno

5 marca 2017 r. Szkółka Piłkarska Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim wzięła udział w turnieju Koronowo Cup 2017. Był to 40 turniej z cyklu Koronowo Cup, który rozgrywany jest od 2010 roku. Do rywalizacji przystąpiło 9 zespołów (w ostatniej chwili z udziału zrezygnował zespół Wisełki Bydgoszcz). Rywalizacja prowadzona była w dwóch grupach 4 i 5 drużynowych.

Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy oraz zwycięzca meczu barażowego pomiędzy drużynami z trzeciego miejsca uzyskiwały awans do tzw. grupy złotej gdzie rywalizacja toczona była od "zera", a drużyny grały ponownie każdy z każdym.

W fazie eliminacyjnej rywalizowaliśmy w grupie B z Młodymi Talentami Toruń, Wdą II Świecie i Pomorzaninem Trójmiasto. Po rozegraniu wszystkich spotkań w grupie B z kompletem zwycięstw uplasowaliśmy się na pierwszym miejscu. Kolejnym etapem była rywalizacja w grupie złotej o miejsca 1-5. Ponownie rywalizowaliśmy systemem każdy z każdym. Ponownie nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna wygrywając wszystkie spotkania bez straty bramki. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali nagrody rzeczowe. Najlepszym strzelcem turnieju został Antoni Burkiewicz zdobywca 12 bramek. Poniżej przedstawiamy wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:

 • Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Kraj. - Młode Talenty Toruń 4:1
 • Szkółka Piłkarska CSiR - Wda II Świecie 3:0
 • Szkółka Piłkarska CSiR - Pomorzanin Trójmiasto 1:0

Mecze w grupie złotej:

 • Szkółka Piłkarska CSiR - Młode Talenty Toruń 3:0
 • Szkółka Piłkarska CSiR - Wda II Świecie 3:0
 • Szkółka Piłkarska CSiR - Unia Wąbrzeźno 1:0
 • Szkółka Piłkarska CSiR - Wda Świecie 1:0 

Kolejność końcowa:

 1. Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie 
 2. Wda Świecie
 3. Unia Wąbrzeźno
 4. SP Młode Talenty Toruń
 5. Wda II Świecie
 6. Gwiazda Bydgoszcz
 7. KKP Bydgoszcz
 8. Pomorzanin Trójmiasto
 9. Victoria Koronowo

Szkółka Piłkarska wystąpiła w następującym składzie: Szymon Szwarc, Krzysztof Grzelka, Natalia Jamrozik, Patryk Leszcz, Filip Bukowski, Antoni Burkiewicz, Mikołaj Muzioł, Maciej Zenel, Julian Gackowski, Maksymilian Krawczak, Alan Bosiacki. Trener Sławomir Gołąbek.

CSiR Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top