Tłumaczenia online angielsko-polskie
Kanał 10

Masz kłopoty z angielskim? A może z innym językiem obcym? Potrzebujesz szybko przetłumaczyć tekst którego nie do końca rozumiesz? Odpowiedzią na takie kłopoty jest tłumacz angielsko-polski dostępny od ręki w Internecie.

Takie serwisy stają się coraz bardziej popularne, jednak w większości z nich pobierane są opłaty za przetłumaczenie tekstów. My jednak oferujemy całkowicie bezpłatne tłumaczenia tekstów na stronie tłumacza angielsko-polskiego http://www.tlumaczangielskopolski.pl.

Nikt nie ma już dzisiaj wątpliwości jak potrzebna do prawidłowej komunikacji w globalnej wiosce jest znajomość języków obcych. Nie każdy jednak, a szczególnie osoby w średnim i nieco starszym wieku, posiadł umiejętności potrzebne do zrozumienia przekazów płynących ze świata. Jeśli nie wiesz co obcojęzyczne serwisy informacyjne oferują swoim odbiorcom, rozwiązanie jest proste. Zajrzyj na naszą stronę, skopiuj dowolny tekst i w kolejnej sekundzie będziesz wiedział wszystko.

Brak znajomości języków obcych w wielu społeczeństwach może być wykorzystywany w celach propagandowych. Nieumiejętność korzystania z wiedzy dostępnej całemu światu powoduje, że osoby o niewielkiej znajomości języków musza opierać się na przekazach dostępnych w językach ojczystych, i nie mają możliwości weryfikacji zawartych w nich informacji. Szczególnie w społeczeństwach opierających się na fasadowej demokracji, żeby nie powiedzieć autorytarnych czy nawet totalitarnych brak znajomości języków obcych jest świadomie wykorzystywany przez organy państwa. Co z tego bowiem że społeczeństwa mają dostęp do Internetu, jeśli i tak nie są w stanie zrozumieć i zweryfikować podanych tam informacji? Prostszego sposobu na rozwiązanie tego problemu niż bezpłatny tłumacz online nie ma.

Tłumacz angielsko-polski to jedyny w swoim rodzaju tłumacz zdań i tekstów na dziesiątki języków świata. Program działa na tej samej zasadzie co tłumacz google, trzeba więc mieć na uwadze, że wykonane tłumaczenie jest automatyczne i może różnić się od rzeczywistego. Co jednak bardzo ważne jest on zupełnie darmowy w odróżnieniu od wielu innych ofert tego typu dostępnych na internetowym rynku, a korzystanie z niego opiera się na dosłownie kilku prostych krokach które trzeba wykonać. W polu tekstowym wpisz lub wklej swój tekst. Wybierz języki tłumaczenia, na przykład angielsko-polski lub niemiecko-polski. Po kliknięciu na strzałki języki tłumaczenia można zamienić i skorzystać z tłumaczenia polsko-angielskiego. Następnie należy kliknąć na przycisk "Tłumacz", a wyświetli się przetłumaczony tekst w wybranym języku.

Szalenie istotną sprawą jest również to, że nie oferujemy tłumaczeń słownikowych polegających na zamianie słów z jednego języka na drugi. W naszej bezpłatnej ofercie można bez problemu korzystać z tłumaczeń tekstów o długości do 500 znaków. Oferujemy prawie 50 najbardziej znanych i obejmujących cały świat języków obcych w dowolnych konfiguracjach tłumaczeń, takich jak na przykład angielski, niemiecki, francuski, rosyjski czy chiński. Są jednak wśród nich także takie języki obce jak arabski, hebrajski, japoński czy kataloński.

red

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top