Reklama

Reklama

Wiadomości

Całodobowa internetowa transmisja on-line z kościoła parafialnego p.w. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim, realizowana jest przez KANAŁ 10 we współpracy z firmą FOTECH.

Stoiska Kół Gospodyń Wiejskich z przepysznymi lokalnymi smakołykami, dmuchańce dla najmłodszych oraz występ Zespołu Pieśni i Tańca "Krajna" z Nakła nad Notecią - tak było w sobotnie popołudnie, 20 lipca 2024 roku podczas "Festynu nad Mochlem" w Kamieniu Krajeńskim.

W środę, 17 lipca 2024 roku w sali sesyjnej UM w Sępólnie Krajeńskim odbyła się nadzwyczajna V sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

Więcborscy policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie narkotyki. Mężczyzna podróżował jako pasażer osobowego forda, a zabronione środki schował pod siedzeniem. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozić mu może do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę, 14 lipca 2024 roku odbyły się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim, w których swój głos oddali wyborcy z Osiedla Sienkiewicza (Okręg Wyborczy nr 1). W wyniku głosowania nowym radnym Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim został Romuald Górny uzyskując 59 głosów poparcia. Jego kontrkandydat, Dawid Drogoś uzyskał 39 głosów poparcia. Frekwencja wyniosła 31,41%.

W czwartek, 11 lipca 2024 roku w sali kolumnowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim odbyły się powiatowe obchody Święta Policji podczas których funkcjonariuszom sępoleńskiej komendy wręczono odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe.

Filmy Quentina Tarantino wspomina się nie tylko z uwagi na wybitne dialogi, szaloną, obfitującą w nieprzewidywalne zwroty akcji fabułę czy fantastyczne kreacje aktorskie. Filmy Quentina Tarantino to także muzyka - starannie dobrana, klimatyczna, dopełniająca wszystkie z wyżej wymienionych elementów.

W piątek, 28 czerwca 2024 w sali UM im. L. Prądzyńskiego w Sępólnie Krajeńskim odbyła IV sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

W czwartek, 27 czerwca 2024 roku w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego odbyła się IV sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim.

W środę, 26 czerwca 2024 roku podczas III sesji Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim firma Eggersmann odebrała tytuł "Przedsiębiorcy Roku 2023 w gminie Sępólno Krajeńskie".

Top