Reklama

Wiadomości

Bezpłatna i ogólnodostępna całodobowa transmisja internetowa z kamieńskiej kolegiaty realizowana jest przez KANAŁ 10 i współfinansowana ze środków parafii pw. śś. Apostołów Piotra i Pawła w Kamieniu Krajeńskim.

Całodobowa internetowa transmisja on-line z kościoła parafialnego p.w. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim, realizowana jest przez KANAŁ 10 we współpracy z firmą FOTECH.

W czwartek, 7 grudnia 2023 roku, około godz. 7:40 na stanowisko kierowania KP PSP w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze przy ulicy Sępoleńskiej w Kamieniu Krajeńskim. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy z JRG w Sępólnie Krajeńskim oraz zastępy OSP z Kamienia Krajeńskiego, Płocicza oraz Małej Cerkwicy.

W czwartek, 30 listopada 2023 roku w sali obrad Urzędu Miejskiego odbyła się LVII sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim.

W środę, 29 listopada 2023 roku w sali UM im. L. Prądzyńskiego odbyła się LXII sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.

W piątek, 24 listopada 2023 roku w sali UM im. L. Prądzyńskiego odbyła się LXIII sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

Kolejny już rok z rzędu - Sztab Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim czeka na zgłoszenia wolontariuszy. Podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, będziemy wspólnie zbierać środki na zakup urządzeń oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Mottem tegorocznej zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.

W poniedziałek, 20 listopada 2023 r. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbyła się konferencja prasowa przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim.

We wtorek, 31 października 2023 roku w sali obrad Urzędu Miejskiego odbyła się LVI sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim.

W piątek, 27 października 2023 roku w sali UM im. L. Prądzyńskiego odbyła się LXII sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

Top