Reklama

Kanał 10

W dniu 23 marca br. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim st. kpt. Tomasz Kabat przedstawił podczas obrad XLIII Sesji Rady Powiatu Sępoleńskiego sprawozdanie z działalności powiatowej jednostki za ubiegły rok.

red

Komentarze

0 #1 agnostyk 2018-03-29 20:50
Czapki z głów przed tymi skromnymi chłopakami których służba jest BARDZIEJ NIEBEZPIECZNA od policyjnej a którzy nie cierpią na manię wyższości. Idę też o zakład, że każdy z nich ma prawo jazdy a nie tak jak w policji http://pamietnikwindykatora.pl/2017/04/12/wymagane-prawo-jazdy-kat-b-ale-nie-w-policji/ O policyjnych "ekscesach" już sobie daruję.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...