Piłka halowa

Krajeński Futsal Team na wyjeździe zmierzy się w meczu towarzyskim z pilskim KS BestDrive Futsal Team. Końcowy wynik został ustalony na 6:1 dla gospodarzy z Piły.

5 i 6 kwietnia na obiektach KS Wda w Świeciu odbył się finał wojewódzki turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Rywalizowano w 6 kategoriach, między innymi w kategorii wiekowej U-10 dziewczęta. Ktoś by powiedział, że nie dotyczy to CSiR, a jednak za sprawą naszej zawodniczki mamy swój udział w tych zmaganiach.

26 marca 2017 r. w hali Krajna Arena odbył się V Otwarty Turniej Dwóch Rakiet. Zawody rozegrane zostały w trzech kategoriach: singiel kobiet, singiel mężczyzn oraz mikst, bez podziału na kategorie wiekowe. Uczestnicy grali jednego seta w tenisa stołowego, później w badmintona (do 21 punktów). Zawodnik, który zdobył więcej punktów był zwycięzcą całego pojedynku.

24 marca 2017 r. na hali Krajna Arena odbyły się Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Gimnazjalistów. W zmaganiach udział wzięły 3 szkoły: Zespół Szkół nr 1, Zespół Szkół nr 3 oraz Zespół Szkół Lutowo. Rozgrywki prowadzone były systemem każdy z każdym. Bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Zespołu Szkół nr 3 w Sępólnie Krajeńskim, pewnie wygrywając swoje mecze.

W minioną niedzielę, 19 marca 2017r. rozegrany został ostatni w tym roku turniej z cyklu Krajna Arena Futsal Cup 2017. Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów z kategorii Żak. Oprócz gospodarzy imprezy Szkółki Piłkarskiej CSiR Sępólno Krajeńskie pojawili się zawodnicy Kamionki Kamień Kraj., Fali Świekatowo, Feniksa Mrocza, Spójni Białe Błota, KS Łochowo, Wisły Strzelce Górne, UKS Boguszewo, Gromu Więcbork, AP 2012 MKS Debrzno. Imprezę otworzył Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski.

Niezapomniane emocje towarzyszyły Turniejowi Finałowemu Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Żaków, który odbył się 12 marca 2017r. na hali Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim. Organizatorem rozgrywek była Akademia Sportu Piotak, a gospodarzem Turnieju Finałowego Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. W Sępólnie pojawiło się 8 najlepszych zespołów sezonu zasadniczego, w którym udział brało 16 drużyn. Wszystkie spotkania były bardzo zacięte i stały na wysokim poziomie.

Turniejem na hali w Osielsku zakończyliśmy zmagania w Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Żaków. Był to piąty turniej w ramach rozgrywek ligowych. Gospodarzem turnieju była Victoria Niemcz. Naszymi rywalami byli ponadto GLKS Osielsko oraz Fala Świekatowo.

5 marca 2017 r. Szkółka Piłkarska Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim wzięła udział w turnieju Koronowo Cup 2017. Był to 40 turniej z cyklu Koronowo Cup, który rozgrywany jest od 2010 roku. Do rywalizacji przystąpiło 9 zespołów (w ostatniej chwili z udziału zrezygnował zespół Wisełki Bydgoszcz). Rywalizacja prowadzona była w dwóch grupach 4 i 5 drużynowych.

26 lutego 2017 r. na hali Krajna Arena rozegrana została kolejna kategoria z cyklu Krajna Arena Futsal Cup 2017. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z kategorii orlik, czyli z roczników 2006 i młodsi.

W ubiegłą sobotę, 18 lutego rozegrana została kolejna kategoria z cyklu Krajna Arena Futsal Cup 2017. Do zawodów przystąpiło 10 zespołów, które rywalizowały w kategorii trampkarz.

Top