Reklama

Policjanci na "Festynie Rodzinnym" w Sypniewie (FOTO)
KPP Sępólno

W niedzielę 10 czerwca br. policjanci z Sępólna Krajeńskiego i Więcborka wzięli udział w festynie organizowanym przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej w Sypniewie. Uroczystości, gry i zabawy obyły się na placu przy szkole. W trakcie spotkania policjanci opowiadali o swojej pracy, zachęcając tym młodzież szkolną, do wstąpienia w przyszłości w ich szeregi. Po prezentacji sprzętu policyjnego znalazło się kilku śmiałków, którzy oferowali, że zostaną policjantami.

Rozbawione dzieci najbardziej zainteresowała możliwość wejścia do prawdziwego radiowozu i sprawdzenie swojej równowagi po założeniu "alkogogli" i "narkogogli". Podczas rozmów z młodzieżą szkolną mundurowi udzielali porad dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym i bezpiecznego wypoczynku nad wodą, propagując działania prewencyjne - "Odblaski ratują życie", "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" i "Bezpieczne Wakacje".

asp. szt. Igor Kurczych - KPP Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...