Noc Bibliotek
Biblioteka Sępólno

Przypadające 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości to jubileusz, który stał się bodźcem i inspiracją do zorganizowania w ramach Nocy Bibliotek ciekawych wydarzeń dla czytelników. Pomogą one odkryć na nowo zarówno historię Polski, jak i dzieje naszego regionu czy własnej rodziny. Oczywiście pomogą nam w tym ciekawe lektury i... niezapomniane muzyczne szlagiery!

Dlatego 9 czerwca 2018 gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w IV wydaniu ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek! Oto, co dla Państwa przygotowaliśmy:

Czytelnia i Wypożyczalnia dla Dzieci:

  • godz. 19:00 - RzeczpospoCzyta o Niepodległej
    "POMYSŁ JÓZKA" - warsztat dla dzieci w wieku ok. 7-11 lat opracowany na podstawie opowiadania Pradziadek urodzony w 1918 r., z książki Pawła Beręsewicza Poczet psujów polskich.
  • godz. 20:00 - "Tarapaty" - nowy polski film przygodowy w reż. Marty Karwowskiej

Czytelnia i Wypożyczalnia dla Dorosłych:

  • godz. 19:00 - inauguracja ogólnopolskiej Nocy Bibliotek - transmisja ze sceny na Koszykowej do bibliotek w całej Polsce
  • godz. 19:30 - "Muzyczna wędrówka, czyli z polską piosenką przez stulecie". Wspólne śpiewanie szlagierów polskiej muzyki rozrywkowej (piosenki Kiepury, Perfectu, Bajmu i wielu, wielu innych wykonawców...) połączone z konkursem wiedzy muzycznej i poczęstunkiem.
Biblioteka Sępólno

Galeria zdjęć

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...