Reklama

Szlachetna paczka
nadesłane

Otwarcie bazy z historiami rodzin już za nami - teraz można wybrać rodzinę i przygotować dla niej pomoc. Zespół Rejonu Sępólno Krajeńskie jako jeden z pierwszych z całej Polski znalazł darczyńcę dla włączonej do projektu rodziny! Obecnie mamy już 12 osób, które zdecydowały się przygotować Paczki - to dla nas wielki powód do radości! Jednak nie tracimy zapału i szukamy kolejnych darczyńców, aby obdarować wszystkie rodziny włączone do programu.

Przypominamy - jeśli chcesz zaangażować się w działania SZLACHETNEJ PACZKI i zostać osobą, która wesprze bohaterską rodzinę w potrzebie, wystarczy, że wejdziesz na stronę www.szlachetnapaczka.pl, zapoznasz się z opisem rodziny i przygotujesz dla niej Paczkę. Pamiętaj, jedną Paczkę może przygotować kilka osób bądź firma, szkoła, instytucja - opcji na pomoc jest wiele! Wielki finał SZLACHETNEJ PACZKI tuż, tuż - 10-11 grudnia.

Działajmy - Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

nadesłane

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...