Reklama

Kanał 10

W rockowych i dyskotekowych rytmach przebiegała koncertowa odsłona XI Jarmarku św. Wawrzyńca. Jak zwykle, dla każdego było coś miłego do posłuchania.

Najpierw na scenie pojawił się zespół "Crazy", jeden z uczestników polsatowskiego show "Must be the music". Na Jarmarku nie mogło też zabraknąć rytmów disco-polo - o to zadbał zespół "Fajters", a bezpośrednio przed gwiazdą wieczoru wystąpił rockowy duet smyczkowo-gitarowy Katarzyna Lipert i Grzegorz Buczkowski.

Ostatnim i najważniejszym akcentem koncertowej odsłony Jarmarku był występ Sylwii Grzeszczak. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, przy wyjściu ze stadionu ochrona doliczyła się około 5 tysięcy widzów.

red

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...