Reklama

Koncert "Wędrująca Eurydyka" (FOTO)
MGOK Kamień

W roku 2011 powstał projekt "Wędrującej Eurydyki" - koncert oparty na repertuarze Anny Gierman. Koncert ,który przybliża wizerunek tej artystki młodemu pokoleniu, a przypomina tym, którzy mieli okazję Annę German słuchać na żywo.

Agnieszka Babicz-Stasierowska aktorka scen muzycznych. Laureatka Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu im. Anny Gierman w Zielonej Górze w 2002. Koncerty prezentowane były na różnych scenach w Polsce i za granicą. W ostatnich miesiącach w Moskwie i Berlinie, a w minioną niedzielę w MGOK w Kamieniu Krajeńskim.

Konferansjerem koncertu był mąż Krzysztof Stasierowski, również wokalista i aktor musicalowy. Akompaniatorem był Piotr Rejnowicz.

Koncert piosenek Anny Gierman zorganizowany z okazji 100-lecia Niepodległości dostarczył widowni bardzo wiele niezapomnianych wzruszeń. Z tej okazji również zaśpiewano pieśni patriotyczne.

MGOK Kamień

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...