Reklama

Mistrzostwa Województwa w Siatkówce Plażowej (FOTO)
Gmina Kamień

W dniach 3-5 czerwca w Kamieniu Krajeńskim miały miejsce Mistrzostwa Województwa w Siatkówce Plażowej. Mecze systemem brazylijskim w kategoriach junior, juniorka kadet, kadetka, młodzik, młodziczka rozegrało łącznie 80 drużyn, z których 24 awansowały do półfinałów Mistrzostw Polski. Organizatorami zawodów byli Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej, Urząd Miejski w Kamieniu Krajeńskim i LKS Kamionka w Kamieniu Krajeńskim.

Wyniki:

03.06.2017 (sobota)

Kategoria juniorki:

  1. miejsce: Sidor Natalia/Świder Paulina (KS Pałac Bydgoszcz)
  2. miejsce: Szuman Oliwia/Graczyk Julia (WTS Włocławek)
  3. miejsce: Krawczyk Alina/Krawczyk Anna (MUKS Joker Świecie)
  4. miejsce: Marciniak Małgorzata/Brzezińska Weronika (WTS Włocławek)

Kategoria kadeci:

  1. miejsce: Jaruzal Jakub/Czerwiński Jakub (NTS Trójka Nakło)
  2. miejsce: Łagódka Krystian/Stranz Maciej (BKS Chemik Bydgoszcz)
  3. miejsce: Broszko Damian/Pruss Bartosz (Łuczniczka Bydgoszcz)
  4. miejsce: Świtalski Maciej/Baran Krzysztof (NTS Trójka Nakło)

04.06.2017 (niedziela)

Kategoria młodziczki:

  1. miejsce: Zilz Eliza/Krawczyk Anna (MUKS Joker Świecie)
  2. miejsce: Zilz Dominika/Konowalczyk Sandra (MUKS Joker Świecie)
  3. miejsce: Banaszkiewicza Ada/Olejniczak Julia (TKST Budowlani Toruń)
  4. miejsce: Stablewska Julia/Lisiecka Klaudia (MKS Sokół Mogilno)

Kategoria juniorzy:

  1. miejsce: Krawiecki Marcin/Rajski Adam (KS Stal Grudziądz)
  2. miejsce: Jaruzal Jakub/Czerwiński Jakub (NTS Trójka Nakło)
  3. miejsce: Skórkowski Jan/Piotrowski Antoni (Łuczniczka Bydgoszcz)
  4. miejsce: Szewczyk Marcel/Kłobucki Jakub (TS Koset Grudziądz)

05.06.2017 (poniedziałek)

Kategoria kadetki:

  1. miejsce: Graczyk Julia / Szuman Oliwia (WTS Włocławk)
  2. miejsce: Krawczyk Anna / Trybuła Anna (MUKS Joker Świecie)
  3. miejsce: Różalska Angelika / ŁuczAK Monika (MKS Sokół Mogilno)
  4. miejsce: Zarębska Oliwia / Buchalska Dominika (TKS-T Budowlani Toruń)

Kategoria młodzik:

  1. miejsce: Mielcarek Mateusz / Jędruszczak Filip ( BKS Chemik Bydgoszcz)
  2. miejsce: Radziwon Damian / Zwierzychowski Jakub (BKS Chemik Bydgoszcz)
  3. miejsce: Szymkus Igor / Nurczyński Michał (Łuczniczka Bydgoszcz)
  4. miejsce: Durmaj Olaf / Franz Marcin (BKS Chemik Bydgoszcz)

 

Gmina Kamień

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top