Krajna Sępólno na II miejscu w Krajna Arena Futsal Cup 2017 kat. Junior Młodszy
CSiR Sępólno

11 lutego 2017 r. rozegrany został drugi turniej z cyklu Krajna Arena Futsal CUP 2017. Do rywalizacji stanęli zawodnicy z kategorii Junior Młodszy. W rozgrywkach udział wzięło 7 zespołów. Oprócz miejscowej Krajny Sępólno Krajeńskie do rywalizacji przystąpili zawodnicy Pogoni Łobżenica, Łokietka Wierzchucin, Gromu Więcbork, Zrywu Dąbrówka oraz dwie drużyny Victorii Koronowo.

Imprezę otworzył Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim Pan Franciszek Lesinski, obecny był również Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Pan Mirosław Pestka. Zmagania prowadzone były systemem każdy z każdym, łącznie rozegranych zostało 21 spotkań.

Po zaciętej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna Victorii I Koronowo, wyprzedzając miejscową Krajnę Sępólno Krajeńskie oraz trzecią Pogoń Łobżenica. Poniżej przedstawiamy tabelę wyników:

7 Victoria II Koronowo 1:3 2:1 2:2 2:3 1:2 2:0 x 10:11 7 V

Najlepszym strzelcem sobotniego turnieju został Kamil Adamski z Gromu Więcbork zdobywca 6 bramek. Wyróżniliśmy także najlepszego zawodnika, którym został Aleksander Zieliński z Victorii Koronowo oraz najlepszego bramkarza Alberta Kotuniaka z Krajny Sępólno Krajeńskie. Trzy najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale i puchary. Zawodnicy wyróżnieni indywidualnie oprócz pamiątkowych statuetek otrzymali także nagrody rzeczowe. Kolejny turniej już w najbliższą sobotę. Początek o godzinie 13.00 zmierzą się drużyny z kategorii trampkarz.